Відкрити ­­візу в Польщу
На сьогоднішній день польська віза є найкращим варіантом для подорожі в країни Шенгенської зони. Віза в Польщу популярна тим, що її можна відкрити в найшвидші терміни в порівнянні з іншими країнами. Робоча віза в Польщу (національна тип d 05) на основі запрошення від роботодавця, найкращий вибір по ціні та доступності. Документи для робочої візи готуються до 7 робочих днів. Оформити робочу візу можна на пів року перебування. Також слід врахувати термін 7-8 днів після подачі в Візовий центр. Також у нас ви можете відкрити візу від Воєводи (на 1 рік). Ми співпрацюємо з багатьма надійними польськими партнерами. Готові допомогти вам з оформленням документів для польської візи від надійних та офіційних фірм. Гарантуємо вам відкриття візи в короткі терміни та за доступною ціною. 

Увага! Працюємо зі всіма регіонами України.

Телефонуйте +38 097 89 29 255 зрадістю відповімо.

Робоча віза в Польщу <br>
Робоча віза в Польщу
на 180 днів - Ціна: договірна.
Оформлення документів для робочої польської візи в короткі терміни та за доступною ціною. Документи на робочу візу в Польщу. Запрошення, анкета, страхівка, консультація


Термін виготовлення 14-21 день. Гарантований результат без відмов. Підтримка від подачі заявки до виїзду закордон. 

Звертайтесь... відповімо на всі Ваші запитання

Польська Робоча віза&nbsp;<br>
Польська Робоча віза 
на 270 днів - Ціна: договірна. 
Віза в Польщу на основі дозволу нового зразка на сезонні роботи 2018. Підійде особам, які мають на меті довгострокове перебування в Польщі.


Термін виготовлення 21 день. Гарантований результат без відмов. Підтримка від подачі заявки до виїзду закордон. 

Звертайтесь... відповімо на всі Ваші запитання

Віза від Воєводи<br>
Віза від Воєводи
на 365 днів - Ціна: договірна.
Віза на основі дозволу на роботу від польського Воєводи. Доє право довгострокового перебування з метою роботи до одного року.


Термін виготовлення  до 45 днів. Гарантований результат без відмов. Підтримка від подачі заявки до виїзду закордон. 

Звертайтесь... відповімо на всі Ваші запитання

Робоче запрошення <br>
Робоче запрошення
Ціна: 60 $.
Легальне запрошення від діючої фірми, та зареєстроване в польському бюро праці.
180/365 або 180/180.
Робоча віза в Чехію на 90 днів ( 3 місяці )&nbsp;
Робоча віза в Чехію на 90 днів ( 3 місяці ) 
Ціна: договірна.
Найпростіший та найдешевший варінт отримання Чеської візи. Потребує мінімум документів. Підходить для короткострокової роботи.
Ческа робоча карта на 2 роки&nbsp;
Ческа робоча карта на 2 роки 
Ціна: договірна.
Дає можливість офіційно працювати та проживати в чехії протягом 2-х років. за детальною інформацією звертайтесь. 

Найпоширеніші запитання та відповіді

ЯК ЗАМОВИТИ І ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Для початку Вам потрібно проконсультуватись з нашим менеджером щодо підбору правильної категорії візи в Польщу. Подати дані в роботу Ви можете завітавши до нас в офіс, або передати скани/фото в електронному вигляді через viber або e-mail.

ЯК СКОРИСТАТИСЬ ВАШИМИ ПОСЛУГАМИ ЯКЩО Я З ІНШОГО МІСТА?

Ми успішно співпрацюємо з усіма регіонами України. Готові документи для отримання польської візи передаються кур’єрською службою в потрібне Вам місто.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ВАШИХ ПОСЛУГ?

Ми завжди стараємось максимально спростити процес виготовлення візи для наших клієнтів. Забезпечуємо всім необхідним для отримання візи. Стандартний пакет має всі необхідні документи. Ми не залишимо Вас на пів дороги, У разі додаткових вимог візового центру, підкорегуємо і доповнимо весь перелік данних для отримання візи навіть в день подачі.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ВІД МЕНЕ НЕОБХІДНІ?

Від Вас небхідно:- перша сторінка закордонного паспорта- дані про попередні візи (якщо були)- перша сторінка українського паспорта та прописка- Ідентифікаційний код. Решту документів для отримання візи в Польщу надаємо ми.

КОЛИ Я ЗМОЖУ ОТРИМАТИ ВІЗУ?

Термін підготовки документів для національної (робочої) або шенгенської візи займає не більше 7 днів. Також слід врахувати термін запису на подачу в візовий центр та розгляд. В середньому термін від початку замовлення до отримання візи займає не більшт ніж 2-3 тижні.

ЯКІ ГАРАНТІЇ ОТРИМАННЯ ВІЗИ?

Якщо у Вас не було проблем або порушень з попередніми візитами до країн Шенгенської зони, тоді немає підстав для хвилювання. Ми співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними роками закордонними партнерами. Для нас в пріоритеті наша репутація, тому навіть в форс-мажорних випадках ми не прощаємось з клієнтом поки віза не буде в паспорті. Ми завжди виконуємо і дотримуємсь своїх зобов’язань.

Національна анкета.pdf

Анкета для отримання робочої (національної) візи

Скачать

Шенген анкета.pdf

Анкета для отримання шенгенської візи

Скачать